Açılır Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Açılır Çatı Uygulamaları

Açılır Çatı Uygulamaları

Açıklama

AÇILIR ÇATI UYGULAMALARI

Kalkanoğulları İnşaat Açılır çatı uygulaması, doğanın olumsuz etkilerinden arınmış gün ışığıyla dolu ortamlar oluşturmak için tasarlanmıştır. 
Bu sistem ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun; her türlü açık alanı, kapalı ancak şeffaf mekanlar olarak sık ve işlevsel hale getirmek mümkündür.
Bu uygulama, panellerin birbirinin üzerinde hareket ederek açıldığı ve sabit bir modül üzerinde toplandığı çatı örtü sistemidir. 
Mahyadan aşağıya açılabildiği gibi istenildiğinde aşağıdan mahyaya doğruda manuel veya motorlu olarak açılabilmektedir. 
Sistemin oluşturulmasında ısı köprülü özel alüminyum profiller ve tercihe göre polikarbonat veya cam kaplama malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan özel alüminyum profiller sayesinde ayrıca bir taşıyıcı kontrüksiyona gerek kalmamakta olup mekanlarınıza daha estetik görünüm kazandırmaktadır. 
Hareketli açılır çatı sistemi, doğanın olumsuz etkilerinden arınmış gün ışığıyla dolu ortamlar oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu sistem ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun; her türlü açık alanı, kapalı ancak şeffaf mekanlar olarak sık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Uygulama Alanları: Kafe, Bar, Restoran, Konut, Yüzme havuzları, Kışbahçeleri Cam Terasınızda şehrin büyüleyici güzelliğini ve zarafetini ayaklar altına seren hoş bir ortam için ve terasınızdan dört mevsim yararlanabilmeniz için teras kapama sistemi en doğru tercih. 
Ev ve işyerlerinizdeki teraslarınızın dış çevreyle buluşmasını sağlayan mekanların kapatılması için uygulanan modern çağın modern yüzünü en pratik sekilde yansıtan, kullanıldığı yerlerde insana ferahlık hissi veren özel bir sistemdir.
hareketli çatı örtü sistemleri ve açılır tavanlı kış bahçesi ile cafe, restaurant, teras gibi mekanlara yıl boyunca kullanım imkanı getirdik. Açılır çatı ile tanışın Mevsim yüzünden yer kaybetmeyin. 

Açılır Çatı Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin;  0507 253 10 89