Çatı Merdivenleri

KATEGORİLER

Çatı Merdivenleri

Çatı Merdivenleri


Kategori : Çatı Merdivenleri

Açıklama

ÇATI MERDİVENİ UYGULAMALARI

Çatı katına kolay ve güvenli erişim imkanı sunar. Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen ahşap merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. Ahşap çatı merdiveni ahşaptan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Ahşap çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.

 Kalkanoğlu çatı merdiveni çamdan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır.Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Çatı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar. Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar ve herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.

Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar. 
3,6 cm kalınlığında bej yalıtılmış kapı
 Basamaklar Kaygan değildir. 
Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur 
Herhangii bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir. 
Çatı Merdiveni Uygulama ve tanıtımı Çatı merdivenleri her durum için en uygun çözümdür : zengin standart ölçülerde ve verilen ölçüye göre üretim mevcuttur. Kullanımları kolay, rahat ve güvenlidir.

Çatı Merdiven Ölçülerimiz:

60 x 110 
70 x 110 
60 x 120 
70 x 120
 80 x 110 
80 x 120


1.sınıf çamdan imal edilmiş olup birbiri üzerine katlanabilen üç parçadan oluşuyor. Çatı arası mekanlarına basit ve güvenli geçiş yapmayı sağlıyor. Üzerinde montaj için bırakılmış özel delikler sayesinde ahşap üzerinde tahribat yapmadan montaj imkanı veriyor. Montesi tamamlandığında hiçbir dekoratif aksesuar veya tamamlayıcıya ihtiyaç duymayan bir kapağa sahip. Kalkanoğulları çatı merdiveni dayanıklı, fonksiyonel ve çatı arası mekanlarına geçiş kolaylığı sağlıyor. Güvenlik düzeyi üst seviyede. Sahip olduğu durdurma sistemleri sayesinde açılıp kapanma esnasında hiçbir tehlike arz etmiyor.

 

Çatı Merdivenleri Modellerimizde: 

Katlanır Çatı Merdiveni 
Çatı Katı Ahşap Katlanır 
Merdiven Alüminyum Çatı Merdiveni 
Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni 
Metal Katlanır Çatı Merdiveni 
Teras Merdiveni 
Kapaklı Çatı Merdiveni 
Teleskop Çatı Merdiveni 
Portatif Çatı Merdiveni 

Hakkında Daha Fazlası İçin; 0507 253 10 89