Cam Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Cam Çatı Uygulamaları

Cam Çatı Uygulamaları

Açıklama

CAM ÇATI UYGULAMALARI

Kalkanogulları İnşaat Cam Çatı Uygulamaları; Cam çatı uygulamaları daha hafif oldukları için binalara ya da yapılara fazla yük bindirmezler. Su geçirmez özelliklerine de sahip olan bu sistemler kolay monte edilebilmektedir. Ayrıca belirlenen projeye göre de dizayn edilebilmektedirler. Amaca uygun ve estetik olan açılır cam çatı sistemleri her mekana uygulanabilmektedir. 

Özellikle son yıllarda uygulanan sigara yasağı nedeniyle sıklıkla başvurulan çatı sistemlerinden biridir. Açılır cam çatı sistemleriyle beraber doğa gözlerinizin önünde ve mekanlar daha rahat bir ortam halinde ayaklarınızın altında.

Mimari bilgi birikimimiz ve donanımımızla, ticari işletmenizin her türlü ihtiyacına yönelik farklı bir bakış açısı, size özel çözümler ve ergonomik tasarımlar. 

Cam Çatı Özellikleri; Sistem alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, taşıyıcı yönlendirici aparatlar, temperli camlar ve yalıtım fitillerden oluşmaktadır.Teras Kapama Sistemi taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt - üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt eleman içermez.

Cam Çatı Cam Özellikleri; CAMLAMA – Cam kalınlıkları 10mm tek camdan 24mm çift cama kadar değişir. Her türlü cam kombinasyonu sisteme adapte edilebildiği gibi isteğe bağlı olarak 16mm polikarbonat da uygulanabilir. Motor gücü üzerine çıkmamak için panel ağırlıkları ve çatı eğimi beraberce hesaplanır, eğim arttıkça motor kapasitesi azalır. Projelendirme yaparken muhtelif çatı eğimlerine göre limitleri hesaplanmış modül / ağırlık / güç tablosundan istifade edebilirsiniz. 

Cafe, bar, restaurant, fabrikalarda ve alışveriş merkezlerinde. Konut, apartman, çatı aydınlıklarında ve kış bahçelerinde. Yüzme havuzları ve spor tesislerinde uygulanmaktadır.

Su geçirmez: Sistem fitilleri, geçirmezliğin, mükemmel şekilde sağlanmasını garanti altına alır. Çatı eğimleri projelere göre ayarlanır. İmalat testleri uzun çalışmalar neticesi ile birlikte çeşitli pratik deneyimlerin elde edilmesini sağlamıştır . Örneğin rüzgar ve kar gibi olaylara bağlı olarak çatılarda oluşan hareketler, sızdırmazlıktan ödün verilmeksizin anında tahliye edilmektedir.Profiller su geçirmezliğin elde edilmesi amacıyla kendinden kanallıdır.

 

Cam Çatı Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0507 253 10 89