Çelik Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Çelik Çatı Uygulamaları

Çelik Çatı Uygulamaları

Açıklama

ÇELİK ÇATI UYGULAMALARI

Kalkanoğulları İnşaat diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi "Çatı" konusunda da uzun yılların deneyimi ile değerli müşterilerine hizmet veren Kalkanoğulları İnşaat Demir olarak, çatı çözümlerinin her noktasında 1. sınıf malzeme ve işçilik ile daima en kaliteli ürünleri en hesaplı fiyatlar ile sunmanın gururunu yaşıyor, tadilattan izolasyona, tasarımdan imalata kadar çatı ile ilgili ihtiyacınız olan ne varsa profesyonel çözüm ortağınız olarak işinize başlıyoruz. 

Yüksek kalite ve uygun fiyatlarımızı sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışı ile birleştirerek gerek konut gerekse ticari gibi tüm yaşam alanlarınız için çatı ile ilgili her alanda kaliteli, hızlı ve hesaplı çözümler üretiyoruz.

Çelik çatı yapılar betonarme yapıların sağlayamadıkları avantajları sunan, taşıyıcı sistemin metal kolon ve taşıyıcılar ile oluşturulmasıyla gerçekleştiren yeni nesil, teknolojik bir yapı sistemidir. Uzun vadede kalıcı ve güvenilir hizmet sunan çelik çatı yapımı teknolojisini özellikle büyük yapılar ve çalışma sahaları için sunan firmamızın çelik çatı yapıların avantajları ve kullanım alanları ile ilgili çıkarttığı dökümanı okumak için Neden Çelik Çatı ?


Çelik Çatı Uygulaması Nasıldır?

- Projesine uygun olan hazırlanan ve şantiyeye getirilen profiller montajdan önce antipas boya ile boyanır.

- Çelik konstrüksiyon çatı aşıkları 120 cm aralıklarla, çatı mertekleri 60 cm aralıklarla kaynaklandıktan sonra ikinci kat antipas boya ile boyanır.

- Profillerin üzerine 1220x2440x11mm OSB vidalanır.

Çelik çatı, OSB nin üzerine 500mm aralıklarla 50x50mm ahşap çıtalar yatay vaziyette döşenir. Vidalar çelik kafese sağlam bir şekilde vidalanır.

- Ahşap çıtaların arasına strafor (köpük) döşenir.

- Su oluğunun kancaları ahşap çıtanın üzerine 500mm arayla vidalanır.

- Üzerleri OSB ile ahşap çıtalara vidalanarak kapatılır.

- Su oluğu önceden yerleştirilmiş olan kancalara monte edilir.

- Üstteki OSB nin üzerine 3mm su yalıtım membranı pürmüz ile ısıtılarak yapıştırılır.

Çatı Çelik ve çatı sektöründe projelendirme hizmetleri, iş öncesi keşif, tasarım ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca bunun yanısıra araştırma ve maliyet analizi, malzeme, ürün tedariği, şantiye kurulumu, üretim, montaj, anahtar teslim proje hizmetlerinide vermektedir. Çatı sistemleri için çatı analiz raporları, çatı dayanılırlık ve ortam şartlarına göre proje testleri, proje tasarımınıda aktif olarak yürütmektedir.
 

 

Çelik Çatı Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0507 253 10 89