Sandvic Panel Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Sandvic Panel Çatı Uygulamaları

Sandvic Panel Çatı Uygulamaları

Açıklama

SANDVIC PANEL ÇATI UYGULAMALARI

Sandviç Panel Çatı Uygulamaları; Sandwich Panel, her iki yüzü boyalı galvaniz sac veya boyalı-natürel gofrajlı alüminyum levhalar arasına muhtelif kalınlıkta ve 38-40 kg/m3 poliüretan enjekte edilerek üretilen bir sanayi ürünüdür. Sandwich panel endüstriyel yapılar için kompozit bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir. 

Sandwich panel’de yalıtım malzemesi olarak poliüretan başta olmak üzere taş yünü ve polystren gibi yalıtım malzemeleri dolgu olarak kullanılır. Sandviç Panel, ortada ısı yalıtım amaçlı dolgu malzemesi (PUR, PIR, Taşyünü) ile her iki yüzünde metal trapez levha olan çatı, cephe ve soğuk oda malzemesidir.

Sıva, boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın, su ve ısı yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik bir şekilde oluşturur. 
Sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

Paneller ,Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri, Spor Kompleksleri, Sağlık ve Sanat Merkezleri gibi mekanlarda çatı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Çatı paneli uygulama; hazırlanan proje doğrultusunda konstrüksiyon tamamlanır. İstenilen boyda hazırlanan paneller çatı üzerine montajı yapılır. Panel, uygulaması kolay, hızlı, ekonomik bir çatı kaplama sistemidir. Büyük metrajlı çatılar kısa zamanda kapatılabilmektedir. Fazla detayı olmayan düz çatılarda tercih edilmektedir.

Sandviç Panel Çatı Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 899