Sundurma Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Sundurma Çatı Uygulamaları

Sundurma Çatı Uygulamaları

Açıklama

Sundurma Çatı Uygulamaları

SUNDURMA ÇATI UYGULAMALARI

 Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçidin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. öğeler ile desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir. 

İşyeri, villa ve diğer yaşam alanlarınızın girişleri için kolaylıkla uygulanabilen sundurma sistemleri binalarınızın estetik görünüşünü artırırken, değerini de yükselten ekonomik bir uygulamadır.

Sundurma sistemlerimiz zevkinize uygun ince ve zarif hatlara sahiptir. 

Estetik kullanımı ile binalarınıza değer katar,yaşam alanlarınızı farklılaştırır. Dilerseniz zevkinize uygun farklı renklerde üretim yapılabilir.

Sundurma sistemlerimiz dış mekan kapılarınızı kötü hava şartlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda sizin de yağmur, kar gibi olumsuz dış faktörlerden etkilenmenizi engeller. 

Montajı ve temizliği çok kolay olup, kısa sürede gerçekleştirilir.

Sundurma Çatı Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89