Titanyum Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Titanyum Çatı Uygulamaları

Titanyum Çatı Uygulamaları

Açıklama

TITANYUM ÇATI UYGULAMALARI

 Çinko, bakır ve titanyumdan oluşan %99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olan Kalkanoğulları İnşaat, çatı kaplamaları alanında pek çok farklı alternatif sunuyor. Titanyumlu çinko ürünleri ile kaplanmış bir çatı, yapıyı tam anlamıyla korumanın yanı sıra, tasarıma sağladığı avantajlar ve detaylarda sunduğu estetik zenginlik sebebiyle yapıların ayrılmaz bir bileşeni oluyor. 

Kalkanoğulları İnşaat Çatı Uygulamaları, çok yönlü kullanımlarından dolayı müze, villa, dağ evi gibi farklı yapılara hem modern ve estetik zenginlik kazandırıyor, hem de geleneksel yönde uygunluk gösteriyor. Tamamı sızdırmazlık garantisi sunan Kenet Sistem, Kepli Geçme Sistem, Arduvaz Kaplamalar gibi sistem alternatiflerine sahip olan Kalkanoğulları İnşaat, metalik gri, "mavi-gri patinalıpro" ve "kurşun-gri patinalıpro" olarak sunduğu yüzey alternatifleri ile çinkonun benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.


Kalkanoğulları İnşaat Titanyum çok çeşitli ürün alternatiflerine sahip:

- Parlak, metalik yüzeyi olan “NedZink Natural”,

- Patinalı yarı-mat gri yüzey olan “NedZink Nova”,

- Patinalı yüzeyin doğal işlemler sonucunda renginin siyaha dönmesiyle oluşan “NedZink Noir”,

- Oksijensiz, fosforoksitli %99 saflıktaki bakır ile üretilen “NedZink Copper”,

- Çinkonun, yüzeyi dokulu patinasyon işleminden geçirilmesiyle üretilen “Nova Structure” 4 farklı yüzey çeşidine sahip: Amsterdam, Brasilia, New York ve Paris,

- İki çinko tabakası arasında polietilen katmanı ile üretilen “Nova Composite”,

- Arka yüzeyi 2 katman polimer kaplamadan oluşan ve çinkoyu su buharı ve diğer maddelerin etkisinden koruyan bir tabaka ile kaplanmış “Nova Pro-Tec”,

- Kare ya da daire kesitli yağmur drenaj sistemleri ve çeşitli aksesuarlar.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz-paslanmaz oluşu, ısıya dayanıklılığı, estetik değerleri ve çevre dostu olması sebebiyle geleceğin malzemesi olarak nitelendirilen Kalkanoğulları İnşaat, tam donanımlı kadrosu ile müşterilere, mimarlara ve uygulayıcılara ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı ve kesintisiz hizmet veriyor.
Titanyum Çatı Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89