Pergole Uygulamaları

KATEGORİLER

Pergole Uygulamaları

Pergole Uygulamaları

Açıklama

PERGOLE UYGULAMALARI

Mekanların özelliklerine ve oturma sayılarına göre farklı modellerde üretilen pergolelerin bulundukları ortamların atmosferine de olumlu katkıları vardır. 

Bu sayede çevresinde sağladığı hoş görünümlerle ortamın albenisi arttırarak nezih ve huzurlu zamanlar geçirebilmemize olanak sağlayacaktır.

Dış mekanlarda yaşama dair canlılık katacak tüm imkanları kendimize sunabilmeliyiz. Bunu yaparken faydalandığımız her oturma ekipmanlarının tasarımından, imalatına kadar olan tüm süreçlerinde göstereceğimiz hassasiyeti asla göz ardı etmemeliyiz. 

Pergolelerin uygun zamanlarda sıklıkla kullanılıyor olması, hissettireceğimiz konfor ile birlikte, iyi ve kaliteli çalışılmış modellerinin sunumuyla arzu ettiğimiz bu hizmeti en iyi şekilde bizlere yaşatmış olacaktır.

Bahçeler için olmazsa olmazlardan biride pergolelerdir. İster apartmanınızın bahçesine istersenizde müstakil evinizin bahçesine yaptıracağınız pergoleler ile sıcak yaz günlerinden bir nebzede olsa rahatlama ve dinlenme olanağına kavuşabilirsiniz.

Pergole çatılar üstü açık veya yarı açık, altında kendine monte edilmiş oturma birimleri bulunduran, mekanla organik bir yapıda bulunan (düz, dairesel veya yay şeklinde), üzerine bitki sardırılabilen, ahşap veya demir malzemeden yapılmış gölgeleme elemanlarıdır. Pergolelerin kamelyalardan farkı üstü açık olması ve üzerine bitki sardırılmasıdır. Pergoleler ahşap malzemeden yapıldığı takdirde ve üzerine sarılıcı yapıda sarmaşık tarzı bitkiler sardırıldığında mekana oldukça organik bir görünüm sağlar. Oldukça doğal görünüm veren pergoleler su öğeleriyle kullanıldığında daha çekici görünmektedir. Pergole  Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89