Kış Bahçesi Uygulamaları

KATEGORİLER

Kış Bahçesi Uygulamaları

Kış Bahçesi Uygulamaları

Açıklama

KIŞ BAHÇESİ UYGULAMALARI

Kalkanoğullari İnşaat kış bahçesi uygulamalarında modern teknolojinin tüm avantajlarını kullanarak , enerji kayıplarını en aza indiren, bir çok dizaynda tasarlanabilen düşük bakım masraflı sistemler yaratırken, eski çağlardan beri çekiciliğini ve ihtişamını koruyan kış bahçelerini günümüze taşımaktadır. 

Soğuk kış aylarında evlerinizin dış dünyaya açılan penceresi olan ve bu ayların verdiği kasvetten kurtaran kış bahçesi uygulamaları pek çok model, tasarımdan ve malzeme çeşitliliğinden uygulanmaktadır. 

Genellikle alüminyum doğramanın ince ve kullanışlı çizgileri profil olarak seçilirken, camın yansıttığı şıklık ve zarafette alüminyum sistemlerine eşlik eder. 

Bunun yanı sıra pimapen, ahşap ve daha değişik malzemelerden de uygulanabilen kış bahçeleri, değişik mimari ve kullanım özellikleri ile kullanıcılarına pek çok seçenek fırsatı sunar. 

Tek eğimli düz çatı, çift eğimli beşik çatı, Viktorya çatılar ve georgian çatı özelliklerinde görüntü tasarımları ile oluşturulan kış bahçesi modellerine; kayar çatı ya da kayar tente özelliği eşlik eder. 

Yaz kış fark etmeden her mevsimin özelliklerine göre kullanabileceğinizi sistemlerle oluşturulan Kış Bahçesi Çeşitleri; çatısı açılıp kapanabilen, ön cephesi açılıp kapanabilen özelliklerde tasarlanarak mevsimsel değişikliklere göre form almaktadır. Kış Bahçesi  Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89