Çatı Katı Uygulamaları

KATEGORİLER

Çatı Katı Uygulamaları

Çatı Katı Uygulamaları

Açıklama

ÇATI KATI UYGULAMALARI

Çatı Katı hoş ve yaşanilir bir yer olsada iyi dekore edilmediğinde problemler cikarabilecek bir alan olarak dusunmemiz gerekir. Çatı katınızı depo olarak degilde yasamak için kullanacaksanız bazi hususlara dikkat etmeniz gerekir.

Genellikle dubleks evlerin üst kısmında yer alan çatı katlarını dekore etmekte oldukça keyif verici olsa gerek diye düşünüyorum. Klasik ve modern tarzda döşeyebileceğiniz çatı katı dizaynları ile estetiğe yer açabilirsiniz. Küçük mekanlar ve tavan arası olduğu için dikkatli dekore etmek gerekecektir. 

Evinizde bir türlü nasıl değerlendireceğinize karar vermediğiniz bir çatı arası-çatı katı var. Ya da çatı katı olan bir evi satın almayı veya kiralamayı düşünüyorsunuz. İşte size birkaç çatı katı dekorasyonu önerisi. Çoğu çatı katında en önemli problem, çatıdaki eğimden kaynaklanan yer sorunudur. 

Çatı katınızdaki tavan yüksekliklerine özel dolaplar ya da raflar kullanarak ölü noktaları şık birer depolama alanına çevirebilirsiniz.

Çatı Katı Yaşam Alanı; Kullanacağınız oturma gruplarında ya da sandalyelerde sırtı alçak modelleri tercih ederseniz tavanı olduğundan daha yüksek österebilirsiniz. 

Çatı katınıza koyacağınız duvar ya da rafları dışarıdan bir marangoza yaptırırsanız, hazır alacağınız dolapları bir yerlere sığdırmak zorunda kalmaz, stres yaşamazsınız.

Çatı Katı  Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89