Hareketli Çatı Uygulamaları

KATEGORİLER

Hareketli Çatı Uygulamaları

Hareketli Çatı Uygulamaları

Açıklama

HAREKETLİ ÇATI UYGULAMALARI

Açılır teras açılır tavan kış bahçesi ve hareketli çatılar tam sizin için üretilmiştir. Bu yapıların kullanım kolaylığını ve size kazandırdığı avantajları görmelisiniz. 

Yapılarımız açılır çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen açılır çatılar varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır.

Açılım şekilleri ve sistem tasarımları profesyonel mimarlarımız tarafından yapılan açılır çatı sistemleri aranan özelliklere sahiptir. Açılır teras lar için en uygun sistemlerdir ve özelliklerinden bazıları şunlardır. Açılır çatı sistemleri açıldığında mekanın %90 lık kısmı açılmış olur, tamamen kapalıyken havalandırma imkanı sağladığı gibi içeri girmesi gereken taze hava miktarını ayarlama imkanı vardır.

Hareketli çatı uygulamaları ve açılır tavanlı kış bahçesi ile cafe, restaurant, teras gibi mekanlara yıl boyunca kullanım imkanı getirdik. Açılır çatı ile tanışın mevsim yüzünden yer kaybetmeyin. 

Hareketli çatı uygulamalarında, açılır tavan kış bahçesi ve hareketli çatılar tam sizin için üretilmiştir. Bu yapıların kullanım kolaylığını ve size kazandırdığı avantajları görmelisiniz.

Yapılarımız hareketli çatı sistemleri fonksiyonel, amaca uygun ve estetiktir. Kolay montaj edilir, her mekana uygulanabilir ve gerektiğinde birkaç dakika içerisinde açılabilir. Tamamı alüminyumdan imal edilen yapılarımız varlıklarınızın değerini iki katına çıkartacaktır. 

Hareketli Çatı  Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89