Çatı Onarım Uygulamaları

KATEGORİLER

Çatı Onarım Uygulamaları

Çatı Onarım Uygulamaları

Açıklama

ÇATI ONARIM UYGULAMALARI

Türkiye’nin büyük bir bölümünde çatı onarımı daha önceleri Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında yapılıyordu. Ancak, küresel ısınmanın etkisi, ağustos ayında tatilin sürmesi ve Ramazan sebebi ile bu yıl çatı onarımı yoğunluklu olarak Ekim - Kasım aylarına kaydı. Yağışların neredeyse yok denecek kadar olması çatı alarmını geciktirdi. Ancak özellikle son dönemdeki yağışlar, kış öncesi çatı sorunlarını önceden haber verdi ve çatı aktarım ve onarımları hızlandı.

Bazı binalar az bir ısı ile ısınıyor. Bazı binalar ise milli ekonomiye zarar verebilecek şekilde çok maliyetli oluyor. Bu da binalar yapılırken ısı yalıtımına uyulmadığından kaynaklanıyor. Yalıtım; ekolojik denge, hava kirliliğinin önlenmesi, enerji tasarrufu ve sağlıklı mekanların oluşturulması açısından önemlidir. 
Eksik olanların temin edilmesiyle çatının akıntı yapmayan dayanıklı ve görsel açıdan sorunsuz çatı yapmaktır bunları yaparken tabiki maliyetler önemlidir tadilat yapılırken maliyetin düşük olması gerekmektedir.

Çatı tadilat, Çatı kaplama, Çatı yenileme, Çatı aktarma işleri, Çatı malzemeleri, Çatı kaplama malzemeleri ve çatı kaplama ve onarım malzemeleri fiyatları için bizleri arayabilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kalkanoğlu İnşaat olarak Size "Çatınızı Yağmurlar Gelmeden Tamir ve Tadilat Ettirmenizi" ve "Yakıt Tasarrufundan" Faydalanmanızı Öneriyoruz.

Çatı Onarım Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89