Tadilat Uygulamaları

KATEGORİLER

Tadilat Uygulamaları

Tadilat Uygulamaları

Açıklama

TADİLAT UYGULAMALARI

Hassas Yapı olarak; Eviniz, işyeriniz, villa veya yazlıklarınız için yaptırmak istediğiniz tüm tadilat işlerini üstleniyoruz. Hizmette hızlılık, temizlik ve kaliteyi ön planda tutan firmamız, sektörün öncü kuruluşlarından biri olma hedefini ilk kurulduğu yıldan itibaren benimsemiş ve bu hedefe git gide yakınlaşmaktadır. Her yaptığı işi sanki ilk işiymiş gibi titizlikle yapma gayreti içerisinde olan bizler siz değerli müşterilerimizin bizleri bir an evvel aramalarını bekliyoruz. 
Misyon olarak firmamız; Hizmeti "gelecek vaatleriyle" değil, firmamızın "geçmiş referanslarıyla" belirlenebileceğini düşünüyoruz. Firmamız bünyesinde barındırdığı ekibine tam manasıyla güveniyor. Dolayısıyla yapacağı tüm işleri hedefine ulaştıracak bir adım olarak nitelendiriyor. 

Firmamız müşteri isteğine göre tadilat hizmeti adı altında tüm mermer, fayans, seramik, granit, dış kapı, iç oda kapıları, duşa kabin, jaluzi, alçıpen perdelik, doğrama, su tesisatı, parke, mineflo, sistre cila, kartonpiyer, asma tavan, boya, badana ve dış cephe gibi evinizle ilgili tüm yenilemeleri yapmaktadır.


Tadilat Hizmetleri, sektörde uzun yıllardan günümüze kadar mimari, dekoratif ve yaratıcı fikirleriyle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmış bir firma olarak iyi işçilik, memnuniyet, garanti ve kalite gibi standartları baz alarak, hizmetlerine devam etmektedir. 

Hizmet tüm Türkiyedir.Ev, işyeri ve ofis mekanlarınızı yerinde keşif ile değerlendirip, almak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi vermekteyiz.


Hizmetlerimiz
Dekorasyon ve Mimarlık Hizmetleri
Boya Badana Hizmeti
Alçı Dekorasyon
Kartonpiyer Dekorasyon
Alçıpan Bölme Duvar
Tamir - Tadilat İşleri
Sıhhi Tesisat
Mantolama
Dış cephe Isı Yalıtımı ve Boyama
Tadilat Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası; 0507 253 10 89